ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Malá radost pro seniory ve Smolkově

V této zvláštní době, kdy jsou omezeny kontakty s blízkými, a hlavně v blížícím se čase vánočním nás napadla myšlenka, že bychom mohli potěšit klienty v Domově pro seniory ve Smolkově. Tak se do toho žáci 1.stupě pustili…družina vyrobila čajové překvapení, páťáci a čtvrťáci psali dopisy v rámci dílny psaní, druháci také přispěli přáníčky a naši nejmenší vyrobili krásné vánoční pozdravy, a protože zvládají napsat celou abecedu, popřáli jednoduchým přáním dědečkům a babičkám  k Vánocům a novému roku i oni.

Vše jsme společně s malou sladkostí zabalili do krásně vyzdobených obálek, o které se postarali naši šikovní čtvrťáci, nadepsali jméno klienta, kterému je obálka určena a už jsme mohli expedovat k rukám paní ředitelky Domova pro seniory ve Smolkově.

Ať vám v novém roce rozkvete úsměv na rtu…..věříme, že naše školní motto na PF se promění seniorům

ve skutečnost, i díky našemu malému potěšení.

Přejeme všem pohodové prožití vánočních svátků!

Za žáky a učitele 1. stupně

Andrea Hubáčková