ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Přání projektu Celé Česko čte dětem

Milí žáci, rodiče, kolegové a přátelé naší školy,
projekt Celé Česko čte dětem je projektem, ve kterém je naše škola zaregistrovaná a ve kterém vyvíjíme aktivity, které se promítají do menších ročníkových nebo třídních činností v rámci českého jazyka a literatury.  Někteří žáci i absolventi si jistě vzpomenou na zajímavá setkání naživo, kterých jsme se účastnili jako hosté nebo si vybaví přípravy na akce, které jsme sami připravili (čtení v knihovně atp.).  S projektem jsme v kontaktu, letos zcela pochopitelně on-line, v odkazech, pozvánkách a přáních. To letošní vánoční přání Vám v odkaze přeposílám. Snad Vás potěší, zahřeje na duši nebo pohádkově naladí.
S pozdravy Mgr. Sylva Ludvíková
Celé Česko čte dětem nám Všem přeje
Klidné Vánoce a zdravý rok 2021
s výzvou Buďme ochránci příběhů i v roce 2021