ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

T – Mobile Olympijský běh

16. září se připojujeme k mezinárodnímu Olympijskému dni největší běžecké akci v České republice. V rámci T‑Mobile Olympijského běhu 2020 v jediný okamžik v 18,00 hodin vyběhne na různých místech tisíce běžců.

Kromě toho, že uděláte něco pro své zdraví, uděláte tím zároveň i něco pro ostatní. Část startovného totiž půjde na podporu charitativní činnosti Olympijské nadace, jež umožňuje sportovat dětem, kterým v tom brání nedostatek peněz. A s vaší podporou dokáže pomoci dalším mladým sportovcům.

Historie Olympijského dne sahá až do roku 1894, kdy byl založen Mezinárodní olympijský výbor. Na počest této události se po celém světě každoročně pořádá Olympijský den, který je zasvěcen sportovním aktivitám všeho druhu.

U nás se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie už od roku 1987.  A letošní oslava připadá právě na středu 16 září.

V Háji ve Slezsku Olympijský běh odstartuje již po několikáté, a to přesně v 18.00 na hřišti Základní školy Háj ve Slezsku.

Pokud se rozhodnete připojit i vy, můžete se registrovat do hájeckého závodu na trati v délce tratě 4 nebo 8 km.  V ceně registračního poplatku 250 Kč je startovní číslo a startovní balíček s dalšími cenami od partnerů, 20 Kč je dobrovolný příspěvek na charitativní účely přes konto Olympijské nadace. Za 200 Kč si můžete dokoupit unikátní běžecké tričko závodu.

Dětské závody jsou do 15 let a jsou zdarma. Jejich začátek je plánován od 16.30 hodin.

Registrace do hlavního a dětského závodu zde

Elektronická registrace bude ukončena 6. září.

Další informace na webu a na facebooku.