ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

NERF TURNAJ

Úterní odpoledne 5. 11. 2019 se v sále naší školy pálilo ostrými náboji. Školní družina totiž pořádala pro své starší žáky a žáky druhého stupně turnaj v nerfkách o hodnotné ceny.
V individuální soutěži, která se skládala z překážkové dráhy a střelby na cíl nejvíce s časem 1:39 exceloval žák Patrik Michalisko. Jen o sekundu horší, tedy s časem 1:40 se na druhém místě umístil Petr Smolka a třetí místo obsadil Lukáš Stuchlík ze čtvrté třídy s časem 2:10.
V týmové soutěži se představily dva týmy žáků z vyššího stupně. Tým kluků složen z Patrika Berouska, Patrika Michaliska, Jakuba Trnčáka a Petra Smolky a tým holek ve složení Natálie Kališová, Jana Jelenová a Karolína Sivková. V této části turnaje předvedl lepší výkon tým kluků a zaslouženě si mohl vybrat ceny za první místo.
Výhercům za ŠD gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme.

Filip Neklapil