ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kroužky školní družiny na Zahradní slavnosti Domova pro seniory Ludmila ve Smolkově

První týden nového školního roku se děti ze školní družiny začaly připravovat na vystoupení v domě pro seniory. Oprášily program z roku předchozího – pěvecký kroužek své dvojhlasé písničky, gymnastický kroužek charleston pro babičku, která umí plést svetr, a Petr Rozkošný si připomněl recitaci Pohádky o drakovi. Je jediný chlapec, který má odvahu vystupovat.
Děvčata, která věnovala svůj čas seniorům, byla – Amálie Lyková, Lucie a Kateřina Váňovy, Eliška Galová, Sofie Čermáková, Sofie Trojanová a Kateřina a Lenka Volné. Kateřina s Lenkou se účatnily společného vystoupení, ale samy si připravily velmi působivé vystoupení s náčiním mažoretek – hůlkou “baton”.
Všem jmenovaným a také paní učitelce Jiřině Hrbáčové děkuji za spolupráci a vzornou reprezentaci školy.
Za ŠD M. Formánková