ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Závěr badmintonové sezóny

Anežka Suchánková zvítězila na dalším turnaji série O pohár rytíře Vítka v Ostravě a Tereza Osmančíková obsadila 3. místo.

V pondělí 24. června  jsme uspořádali tradiční Školní badmintonový turnaj s účasti 40 hráčů. V hale SportCentra v Háji ve Slezsku zahrály děti řadu vynikajících zápasů a skvělých badmintonových výměn. Utkali se hráči školního badmintonového klubu s dalšími badmintonovými nadšenci naší školy.

V úterý 25. června se uskutečnil speciální, tradiční turnaj pro děti a jejich rodiče. Ve čtyřhrách se utkali rodiče a děti. Mladí badmintonisté mohli ukázat svým rodičům, jak je badminton baví a co v uplynulé sezóně natrénovali.

V příštím školním roce budou pokračovat badmintonové tréninky a rád uvítám i nové zájemce o badminton. S dětmi budeme pravidelně trénovat a připravovat se k účasti na badmintonových turnajích, budeme pořádat naše tradiční soutěže.

Petr Suchánek

badmintonový trenér