ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Olympijský den na 1. stupni

Olympijský běh – to bylo téma, které nás zaujalo a zaměstnalo celé dopoledne olympijského dne.
Každá třída program pojala po svém. Někde se řešil kvíz, jinde se četl příběh slavného běžce, v dalších třídách si děti připomínaly olympijské symboly a vysvětlovaly si jejich význam.
A taky se tvořilo. Podíleli jsme se na výzdobě sportoviště i přilehlých prostor školy, aby se běžci na odpoledním běhu naladili do té správné olympijské atmosféry. Na fotkách můžete vidět, že olympijským dnem jsme opravdu žili. A i když někteří v třídním olympijské běhu nevyhráli, všichni jsme si tento den užili v duchu motta: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.
Naše velké díky patří paní učitelce Krzestanové, panu učiteli Suchánkovi a deváťákům za přípravu a vedení celého dne. A děkujeme také panu řediteli a vedení obce, že díky nim můžeme závodit a sportovat na tak bezvadném hřišti.
Za tým prvního stupně
Jiřina Hrbáčová