ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kdo neskáče, není Čech, HOP – HOP – HOP!

Naše fandění se vyplatilo a jsme ve čtvrtfinále!!! … Mistrovství světa v ledním hokeji bylo pevně propojeno s výukou ve druhé třídě. Bedlivě jsme sledovali postup „našich“ v tabulce, výsledky zápasů, výkony soupeřů a doslova jsme hltali vše, co k tomu patří. V průběhu celého mistrovství jsme se věnovali projektové výuce. Ve vyučování jsme zpracovávali osobní karty hráčů. Žáci pracovali s textem, vyhledávali důležité informace o hráčích, zjišťovali, kolikrát daný hráč reprezentoval ČR a vše pak zapisovali do tabulky. Tužkou jsme kreslili portréty hráčů, lepili vlajky a vyráběli podobizny všech hráčů na soupisce. Na závěr jsme vyráběli plakáty a celý národní tým jsme zvěčnili jako zmenšeniny s reálnými obličeji. Vše je vystaveno na chodbě v přízemí, takže přijďte se podívat, stojí to za to. Fandíme dál a pevně věříme, že se v semifinále pochlapíme!

Veronika Dikovská a druháci