ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Dozvuky školy v přírodě

Sláva nazdar výletu. Stále máme v zásobě fotky a příběhy z polsedního dne a celodenního výletu, chystáme i videobonusy s překvapením. Všechno to ale potřebuje čas. Jak jen to bude možné, podělíme se o zbývající materiály, ať jsou naše vzpomínky na školu v přírodě kompletní. Lesní deníky, které si děti ze školy v přírodě přivezly, jsou jejich součástí. Věřím, že v nich najdete hlavní přehled toho, co jsme zažili a co jsme se naučili, ale i střípky a osobní mikropříběhy, které v nás zůstanou mnohem déle. A že se bude k čemu vracet…

Děkujeme za podporu i za zprávy a milá slova, která se k nám nesou, ať už přímo nebo oklikou. Bylo nám ctí být součástí lesního dobrodružství, které se tak vydařilo. Vyšlo nám krásné počasí, podařilo se nám dát dohromady partu nadšených lidí, kteří makali naplno a s radostí. A protože jsem se trochu bála udělat to dřív, abychom něco nezakřikli, musím dodat, že děti si zaslouží obrovskou pochvalu. Za statečnost, za hromadu práce, kterou nechaly za sebou, a za to, že naší škole udělaly v Karlově opravdu dobré jméno.

Užíjte se navzájem, za celý skvělý tým školy v přírodě zdraví
Pavlína Loňková