ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Lesní deník, odpoledne 3.dne

Oběd. Kuřecí stehno s bramborem. Polední klid. Odpočinek a stolní hry. A hned potom vypukla druhá část barevných dílen.

Unicorni vyrazili do lesa hledat zajímavé detaily. Zkoušeli fotit, vyvozovali základní pravidla pro dobrou fotografii, dávali sei zpětnou vazbu na svoupráci a fotky i podepisovali v aplikace Snapseed. Druhou část odpoledne strávili v bazénu, kde se taky pořádně vyřádili. (Autorkou poslední nepodepsané fotky je Lenča V.)

Rákosníčci měli odpoledne vyloženě lesní. Strávili se Zmítkem oba odpolední bloky. Prozkoumávali rovnováhu v terénu a vztahovali ji na les, ve druhém lesním bloku četli o tom, jak si organismy v lese předávají energii a proč je to pro les tak důležité.

Příšerky věnovali první odpolední blok stromům, jejich využití, kořenovým systémům i kůrovcovým kalamitám. Po přednášce se vrhli do terénu, hledali zajímavé detaily, vzájemně se inspirovali, zkoumali úhel pohledu a fotky zaměřené na detail pořizovali za pomoci vyvozených pravidel.

Večer jsme si udělali diskotéku, zahráli jsme hry a oslavili jsme společně i Markovy narozeniny. Další fotky ještě přisypeme.