ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zpíváme ve školní družině

1. 11. 2018 se ve školní družině sešly děti a odborná porota ve složení p. učitelky – J. Hrbáčová, A. Palovská, V. Dikovská, aby vybraly nejlepší zpěváky v pěvecké soutěži. Předepsané téma pro tento školní rok byly dopravní prostředky.

V kategorii 1. – 2. třída se umístili zpěváčci takto: 1. místo Vilém Rozkošný, 2. místo Eliška Výtisková, Lucie Lazarová, Amálie Stuchlíková a Antonín Dluhoš, 3. místo Sofie Trojanová.

Kategorie 3. – 5. třída: 1. místo Kateřina Váňová, 2. místo Amálie Lyková, Lucie Váňová, Barbora Malečková, Rozálie Mustarová, Josefína Řehulková, 3. místo Sofie Čermáková, Eliška Galová. Všem vítězům blahopřejeme a porotě děkujeme za skvělou práci.                                                                                                      Za ŠD Marta Formánková