ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kreslím, kreslíš, kreslíme

Právě takto se jmenovala výtvarná soutěž, které se 26. 9. 2018 na SŠPÚ v Opavě zúčastnili někteří naši žáci. Ti nejodvážnější kreslíři, ale pouze osm z celé školy (Tereza Třečáková a Adéla Lhotská – 8. roč., Jana Jelenová a Tereza Žídková – 7. roč., Jakub Trnčák – 6. roč., Valérie Michalisková a Kateřina Váňová – 5. roč., Helena Matějová – 4. roč.), si mezi 115 soutěžícími mohli vyzkoušet zachycení postavy v netradičním pojetí. Za každou věkovou kategorii byla jen čtyři místa a pětičlenná porota to neměla vůbec jednoduché. Ačkoli jsme nezískali žádné ocenění, přesto byly výkony našich žáků skvělé a vydařené. Jejich práce jsou nyní vystaveny ke zhlédnutí v prostorách naší školy.

Mgr. Jana Galová