ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Děti na zahradní slavnosti

Děti ze školní družiny při ZŠ Háj byly pozvány na Zahradní slavnost Domu pro seniory Ludmila ve Smolkově. V sobotu 8.9. tančily a zpívaly pro radost sobě i všem divákům. Jejich repertoár obsahoval písně Jaroslava Ježka i písně z pohádek. Největší radost ale klientům domova udělala píseň z roku 1943 Červená sukýnka s textem Václava Bláhy.

Možná se ptáte, která děvčata s rodiči byla ochotna věnovat čas sobotního odpoledne našim starším spoluobčanům. Chceme poděkovat Rozálii Mustarové, Elišce Galové, Sofii Čermákové, Josefíně Řehulkové, Amálii Lykové, Barboře Handlové, Lucii Váňové, Elišce Výtiskové, Sofii Trojanové, Lence Volné a Kateřině Volné za skvělou reprezentaci školy.

Marta Formánková, Jiřina Hrbáčová