ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zápis budoucích prvňáčků

Ve středu 11. dubna 2018 proběhl zápis budoucích prvňáčků. V doprovodu maminek a tatínků dorazilo do školy 20 děvčat a chlapců, aby absolvovali zápis do 1. ročníku školního roku 2018/2019. Paní učitelky provázely předškoláky řadou úkolů – počítáním, poznáváním geometrických tvarů, barev, prověřením pravo-levé orientace, grafomotoriky, logopedie, orientace v prostoru, jemné motoriky apod. Kromě toho děti recitovaly a zpívaly písničky.

Za odměnu každé dítě dostalo drobné věcné dárky, pamětní list a dárky vyrobené staršími spolužáky.

Na některých z předškoláčků byla zřejmá drobná nervozita z důležitého životního kroku, jiní se na zápis evidentně těšili. Přesto si snad všechny děti svůj první školní okamžik užily a odcházely domů s rodiči s dobrým pocitem a radostí, že od září už usednou do školních lavic a stanou se z nich velcí školáci.

Děkujeme všem rodičům, kteří zapsali budoucí prvňáčky do naší školy, a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Tým učitelek 1. stupně