ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Zmlsaná Mína na divadelních prknech

Prvňáčci a druháčci společně navštívili Divadlo loutek. Chvíli poté, co se usadili v pohodlných sedadlech, pro ně herci rozehráli hru Malá Mína zmlsaná plnou písniček a vtipných dialogů. Děti se nejen hodně nasmály, ale zároveň mohly v příběhu objevit poučení, že žádné jídlo není fuj a že je prima sníst všechno, co nám maminka dá na talíř. 

Když představení skončilo, využili jsme čas do odjezdu autobusu aktivně. Navštívili jsme archeologický výzkum, který je prováděn hned vedle Staré radnice. Tím, co zajímavého na místě archeologové objevili, nás provedla paní Barbara Marethová. Moc děkujeme za další zajímavý zážitek během naší návštěvy centra Ostravy.

Jiřina Hrbáčová a Pavlína Loňková