ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Děti naší školy „ozdobou“ opavského festival

V pondělí 11.9.2017 jsme se s dětmi výtvarného kroužku ŠD přidali k pestrobarevným pávům do Slavnostního průvodu festivalu Bezručova Opava a Slezského divadla k zahájení divadelní sezóny. Pod Ptačím vrchem jsme společně s dětmi opavské ZUŠ předvedli originální kostýmy pávů, které si děti vyráběly v minulém školním roce a za potlesku přihlížejících diváků jsme se vydali opavskými ulicemi na Horní náměstí. Protože si počasí s námi malinko pohrávalo, následující plánovaný program pod širým nebem – Carmina Burana – kantáta Carla Orffa – se přesunul do Slezského divadla, které doslova praskalo ve švech.
Troufám si tvrdit, že právem můžeme být pyšní ( jako pávi:)) na naše mladé výtvarníky, kteří prezentovali výtvarný kroužek v opavských ulicích. Přeji jim spoustu tvůrčího elánu a nadšení také v následujícim školním roce.

Jana Mlčochová