ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Svátek zvířat aneb netradiční návštěva ve škole

Papoušek Evžen nebo křečice Míša byli návštěvníky dnešního vyučování v 5. třídě. Povídali jsme si o tom, co které zvířátko jí, jak se o něj jeho majitel stará nebo co o konkrétním zvířecím druhu víme.
Krom pejsků vzbudila největší zájem potkaní slečna Divy, která se kdekomu usadila i na krku.

Textu písně „Svátek zvířat“ od Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka jsme zdárně dostáli a pevně doufáme, že jsme svá zvířátka nepřinesli do školy naposled.

Jediný, kdo byl z celého zvířecího svátku mírně smutný, byl Tajda. Chtěl do školy vzít své oblíbené zvířátko, ale nevešlo se mu do autobusu. Daňkům je totiž jízda veřejnými dopravními prostředky zapovězena.

Když tedy nemůže Mohamed k hoře, vydáme se na celé dančí stádo podívat my. Vyrážíme už ve čtvrtek a určitě o sobě dáme vědět.

Páťáci