ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Krádež pastelek na 2. setkání předškoláčků

Krádež několika barevných pastelek řešila v úterý na setkání budoucích prvňáčků speciální jednotka hájeckých kriminalistů. Vedoucí zásahu, komisař Vlčák, vypověděl: „Došlo ke krádeži několika barevných pastelek, které zmizely z nejmenovaného pouzdra žáka P.CH. (7). Díky mnoha svědkům jsme sestavili identikit hned sedmi podezřelým. Situace vypadala opravdu vážně.“ Hlavní svědek případu, pan Pravítko, dodává: „Byl jsem unešen z detailní a kvalitní práce, kterou hájecká jednotka odvedla.“ 

Fotografie z vyšetřování:

Komisař Vlčák dále informoval: „Na místě činu se nám podařilo zajistit několik důležitých stop. Největší práci udělal náš tým odborných kreslířů. Při sestavování podobizen všech podezřelých si dal opravdu záležet. Velký dík patří zejména jim.“ 

Profily podezřelých, předměty doličné a ověřovací mapa:

Fotografie kreslířského týmu:

„Odcizené pastelky byly nakonec objeveny. Ze sedmi profilů podezřelých jsme vylučovací metodou přišli na to, který z nich byl na místě činu. Zakutálené pastelky se mu připletly pod nohy a kvůli pádu na zem zanechal v okolí pouzdra několik stop – blonďaté vlasy, červené brýle a spoustu borůvek. Pachatel se na místě přiznal, “ dodává komisař. My Vám dnes exkluzivně přinášíme jeho doznání:

Na základě výpovědi nezbývá než přemýšlet, zda je větším padouchem usvědčený „Duhový skřítek“, nebo výše zmiňovaný žák P.CH., který se o své pastelky nestaral. A co Vaše pastelky? Taky si mají na co stěžovat?