ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Odpoledne s Andersenem

Vážení rodiče, milí žáci,

březen, měsíc knihy, se blíží ke konci, současně s tím se blíží další velký svátek, Mezinárodní den dětské knhy, který připadá na 2. dubna, tedy na den, kdy se před 212 lety narodil světově proslulý dánský pohádkář Hans Christian Andersen.

Protnutím měsíce knihy a Dne dětské knihy vznikla akce, na kterou bychom Vás moc rádi pozvali.
Máte-li chuť a čas, zveme Vás do školy ve středu 29. března. Od 16 hodin proběhne v naší nové Čítárně čtenářské “Odpoledne s Andersenem”. Vydáme se po stopách jedné z Andersenových pohádek a možná ještě dál.

Náplní celého bloku, který bude trvat asi 60 minut – 90 minut (dle počtu a složení přihlášených), budou různorodé čtenářské aktivity pro malé čtenáře i jejich starší doprovod.

Počet míst na dílně je omezený. Pokud se rozhodnete přijít, vyplňte prosím co nejdříve přihlašovací formulář.

 

Těšíme se na Vás, za ZŠ Háj

Mgr. Jiřina Hrbáčová a Mgr. Pavlína Loňková