ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Třeťáci zhlédli pohádkový muzikál Mrazík

….“Ani spát mi nechutná, ani jíst mi nechutná- ten, co tu byl, mě urazil. Už jsem ho sníst chtěla a nesnědla a já mu na lopatu, já husa, nasedla!…“

….“Tu máš sáňky samochodky. Samy řídí, samy jedou za Nastěnkou tě dovedou…“

…“Ha, Ivan- přišel nečekán, nezván, chaloupku otočil a mě tím probudil. Nebylo mu asi vhod, že do lesa měla vchod!“…

A mnoho dalších známých replik již ikonické pohádky Mrazík mohli dnes vidět naši třeťáci jako pohádkový muzikál v  podání herců a sólistů Slezského divadla Opava. Krásná výprava, mnoho kostýmů, zajímavých kulis a excelentních pěveckých čísel propojených  s tanečními prvky nám dávaly příležitost na dvě hodiny zapomenout na všední starosti a přenést se do  zimního pohádkového světa.

Za 3.třídy Andrea Hubáčková