ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

2.A přivítala kamarády druháky ze ZŠ Sudice

V pondělí 23.5. k nám do třídy přijela návštěva ze ZŠ Sudice. A proč ze Sudic? Vše domluvily již loni paní učitelky Andrea a Katka, které se dobře znají již z hájecké školy, kde paní Katka vykonávala svou praxi. Jako překvapení jsme jim připravili úžasný raut, kde se našlo snad úplně vše…sladké, slané, pečené či koupené….velké díky patří našim skvělým rodičům 🙂 !!!!

Když děti přijely, přišly na řadu různé seznamovací hry. A tak nám začalo bezva dopoledne….v tělocvičně jsme si zahráli: Všichni proti všem a Na kapitána-to byla pro sudické děti nová hra, ale i přesto se velmi snažily a přidaly se k nám. Abychom si poměřili také znalosti, paní učitelky pro nás měly také hry se zaměřením na matematiku i český jazyk. Dopoledne uteklo jako voda a vše jsme zakončili společným obědem v naší školní jídelně. S kamarády jsme se domluvili, že to nebyla určitě návštěva poslední a rádi bychom v našem „družení“ pokračovali.

2.A a Andrea Hubáčková + druháci ze ZŠ Sudice a Katka Hrubá