ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Kamarádíme přes okno

Chtěli bychom zajít na návštěvu do školky a děti ze školky by zase chtěly dojít k nám. Jenže pořád řádí vir Coroňák a tak by asi nebylo dobré se společně potkávat. Můžeme si jen zamávát přes okno.

Děti z družiny ráno poschovávaly na terase zvířátka z papíru a z plyše. Prvňáci vyrobili čtyřlístkovou cestu za štěstím. Od hřiště namalovali značky směrem do parku u kostela, ve kterém po jejich návštěvě rozkvetly stovky papírových čtyřlístků.

V deset hodin dorazily děti ze školky na družinovou terasu. Nejprve se pustily do hledání schovaných zvířátek, pak prošly připraveným labyrintem, zamávaly dětem za okny školy a nakonec se vydaly čtyřlístkovou cestou hledat štěstí.

Prvňáci  po vyučování a obědě zašli na návštěvu do školky. Tam měli k dispozici celou zahradu plnou průlezek, houpaček a hraček. Zkusili si vyrobit maxi bubliny a zase si přes okno zamávali s malými kamarády.

Společný Den dětí se sice povedl, ale asi bychom se příští rok chtěli potkat osobně.