ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

ŠKOLNÍ DRUŽINA PRO SENIORY

Dne 22.1. 2019 jsme byly potěšit obyvatele Domu pro seniory Ludmila ve Smolkově. Přání všeho nejlepšího v roce 2019 přišly popřát: Amálie Lyková, Kateřina Váňová, Lucie Váňová,Lenka Volná,Barbora Handlová,Rozálie Mustarová,Josefína Řehulková,Barbora Malečková, Eliška Galová,Helena Matějová,Linda Štrychová, Julie Martinů, Lucie Lazarová,Vendulka Štěpánová,Eliška Výtisková,Sofie Trojanová,Magdaléna Suská a paní učitelky Jiřina Hrbáčová a Anna Palovská. Děti i paní učitelky předvedly seniorům program plný písní a tanců.
Na začátku našeho vystoupení promluvil nový ředitel Domu pro seniory o důležitém významu setkávání a vzájemné komunikaci tak věkově vzdálených generací.
Všem zúčastněným za vystoupení a rodičům za spolupráci děkujeme.
Za ŠD Marta Formánková