ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Schůzka pro rodiče předškoláčků

Vážení rodiče předškoláčků,

rádi bychom Vás pozvali na organizační schůzku k zápisu do 1. třídy, která se uskutešní ve středu 27. února v 16 hodin, a to v učebně 2. třídy naší školy. (Vejdete vchodem u jídelny a projdete přes šatny 1. stupně).

Na schůzce se budeme věnovat základním organizačním věcěm, legislativě, projdeme si potřebné dokumenty. Poradíme, jak dítě k zápisu připravit, co s ním můžete doma trénovat a co vše obsahuje školní zralost.

V hlavních obrysech si ukážeme, jak bude zápis vypadat a jak se k němu přihlásit. Stejně jako v minulých letech chystáme elektronické přihlašování, které Vám i nám umožní hladší průběh celého dne bez zbytečného čekání.

Těšíme se na Vás ve středu 27.2.2019 v 16 hodin. Ty nejdůležitější informace také zveřejníme na webu naší školy.

Za ZŠ Háj ve Slezsku
Mgr. Pavlína Loňková