ředitelna: 553 773 333

sborovna: 553 773 940

Školní 90

Háj ve Slezsku, 747 92

Užili jsme si skvělý adaptační kurz 🙂

Letošní šňůru adaptačních kurzů v autokempu v Budišově nad Budišovkou zahájila 5. třída. Hned po příjezdu jsme vyrazili na pěší tůru kolem přehrady Kružberk na Davidův mlýn. Místo pstruhů z místních sádek jsme se pokusili vylovit plující botu našeho kamaráda, která nakonec skončila v dvoumetrovém podběráku ochotného a šikovného pana číšníka. Skvělý večerní program si děti připravily sami včetně strašidelné stezky odvahy. Druhý den se nesl ve sportovním duchu. Zahráli jsme si minigolf, tenis, fotbal a spoustu jiných her. Avšak největší úspěch slavila skákací nafukovací bublina. Po vyborné rajské s masovými kuličkami jsme štafetu předali sedmákům a lehce znaveni, ale s dobrou náladou, jsme se vydali domů.

Anna Palovská, Jana Mlčochová