Mgr. Ondřej Hubáček

Do funkce ředitele školy nastoupil v srpnu 2012. Do té doby vyučoval matematiku a tělesnou výchovu na “strojce“ v Opavě. Tento obor vystudoval na Univerzitě Palackého v Olomouci. Kromě těchto předmětů, které vyučuje (i když v menší míře) i na naší škole se zajímá o implementaci aktuálních trendů do výuky a také o moderní technologie a jejich využití. Mezi jeho  další záliby patří cestování, hudba, timemanagement, práce na sobě samém a z dřívější doby zůstala koníčkem (byť stále pasivněji) i atletika. Krásu královny sportu ukazuje zájemcům z řad žáků v kroužku atletické přípravky. Věří, že zážitky a zkušenosti jsou tím nejcennějším, co si žáci ze školy mohou odnést a proto se snaží do školního života dětí zařazovat zahraniční cesty, setkání se zajímavými lidmi, návštěvy sportovních klání a další aktivity, které mohou obohatit život dítěte.