Mgr. Patrik Kavecký

Vystudoval učitelství pro ZŠ a SŠ na PdF Ostravské univerzity. Svoji učitelskou praxi zahájil na ZŠ Englišova v Opavě, kde vyučoval matematiku a technickou výchovu. Po dvou letech přesunul svou působnost na Mendelovo gymnázium, kde si v průběhu prvních tří let dostudoval obor Informatika pro středoškolské učitele na Slezské univerzitě v Opavě. A právě informatiku a matematiku vyučuje na gymnáziu dodnes. Od roku 2015 má částečný úvazek na ZŠ Háj ve Slezsku. Je činný jako spoluautor webových prezentací včetně té MGO a aktuálně ZŠ Háj. Jeho doménou jsou jablečné technologie, zvláště pak jejich smysluplné nasazení do výuky. Díky tomuto nadšení se mu v roce 2014 podařilo získat titul APD lektora (certifikace společnosti Apple).  Jako kytarista nachází zajímavá využití iPadu v hudbě.