Mgr. Pavlína Loňková

Více než studium na PdF Ostravské univerzity ji okouzlil absolvovaný kurz kritického myšlení (RWCT), který dal směr jejímu dalšímu pedagogickému rozvoji. Učila na malotřídní i velké ostravské škole. Dnes spolupracuje s Google Edu Group ČR, je členkou Klubu RWCT a certifikovaným mentorem čtenářské gramotnosti. V roce 2014 získala certifikát Apple Professional Development Trainer for Education, v roce 2017 se stala certifikovaným Učitelem RWCT. Zkušenosti, které díky těmto příležitostem získává, nadšeně přenáší do svých hodin. Na kurzech pro pedagogy lektoruje rozvoj čtenářské gramotnosti a využití tabletů ve výuce. V hodinách spolu s dětmi, od kterých se stále učí, hledá cesty, na nichž se kolektiv tmelí, myšlení trénuje a kreativita svobodně rozvíjí. Relax hledá mezi řádky, obdivuje přítomný okamžik a hudbu Freddieho Mercuryho.